Nienke Plas
Deze locatie bevindt zich in Amsterdam Centrum. DeLaMar is hét theater in hartje Amsterdam, op 2 minuten loopafstand van het Leidseplein. Zowel voor als na de voorstellingen kun je in de sfeervolle foyers heerlijk borrelen.

De evolutie van een vrouw is als een roos. Een mooie dichte knop die uiteindelijk open bloesemt, waarna ze op haar oude dag ondersteboven en uitgedroogd aan een radiatorbuis in de hoek van iemand zijn toilet hangt. Zo’n zelfde pad bewandelt Nienke Plas een beetje, als we haar nieuwe voorstelling Postnatale expressie mogen geloven. Nienke is bekend van haar komische foto’s en vlogs, die meer dan 620.000 volgers op Instagram en 300.000 abonnees op YouTube weten te entertainen. Met haar Amsterdamse babbel, flinke dosis zelfspot en expressieve gezichtsuitdrukkingen kan ze iedereen laten lachen. Daarnaast is Nienke te zien in verschillende tv-programma’s en films als Just say yes en F*ck de liefde. Maar het allerleukst is Nienke natuurlijk live, in het theater!
De voorstellingen van Nienke Plas van 25 & 26 februari zijn verplaatst naar 28 mei. Boekers zijn hierover op 3 februari 2023 per mail geïnformeerd en kregen als eerste de kans om hun kaarten om te zetten naar de nieuwe datum.
Rolstoelplaats boeken? Neem contact op
-
mei 2023zo 28 mei 15.00 uurv.a. € 22,50
2e rang € 32,00
3e rang € 22,50
De getoonde kaartprijzen zijn inclusief een drankje naar keuze.
Per boeking worden er €3,50 transactiekosten berekend. Het toesturen van e-tickets is gratis, voor postverzending hanteren wij een tarief van €4,20.
Producent: George Visser Productions