
Soldaat in Verzet
Soy Kroon en Thomas Cammaert
Nadat ze grote indruk maakten in de veelgeprezen voorstelling Trompettist in Auschwitz, zijn Soy Kroon en Thomas Cammaert samen terug in het - wederom door Allard Blom geschreven - Soldaat in Verzet. Op vrijdagavond 5 februari 1943 belt een man aan bij het huis van Hendrik Seyffardt, commandant van het Nederlandse SS-vrijwilligerslegioen. Seyffardt doet zelf open. Na enkele pistoolschoten overlijdt hij de volgende dag aan zijn verwondingen. De 23-jarige Jan Verleun heeft hiermee zijn missie voltooid, maar de jacht op hem is begonnen… In Soldaat in Verzet, naar het boek van Do du Preez-Verleun en Pauline Wesselink, tonen Soy en Thomas de levensgevaarlijke strijd van Jan tegen de bezetters. Want hoewel er al veel bekend is over een van de zwartste bladzijdes uit de Nederlandse geschiedenis, zijn er nog steeds onbekende, maar enorm indrukwekkende verhalen te vertellen.
Speeldata en tickets
April 2026
v.a. € 19,50
v.a. € 19,50
Mei 2026
v.a. € 19,50
1e rang | 2e rang | 3e rang |
---|---|---|
€32,50 | €27,50 | €19,50 |
Per boeking wordt er €5,00 aan transactiekosten berekend. Bij boekingen van 1 ticket zijn de transactiekosten €3,50. Het toesturen van e-tickets is gratis, voor postverzending hanteren wij een tarief van €4,20.
Cast
Soy Kroon en Thomas Cammaert
Creatives
Tekst: | Allard Blom |
---|---|
Decorontwerp: | Joris van Veldhoven |
Fotografie: | Annemieke van der Togt |
Producent: |
Zaal | Mary Dresselhuys zaal |
---|---|
Duur | 1 uur 15 min. zonder pauze |
Mogelijke triggers: | Niet bekend |

Borrelarrangementen
Zowel voor als na de voorstellingen kun je in de mooie foyers van DeLaMar heerlijk borrelen. Heb je in de pauze of na de voorstelling zin in een hapje en drankje, maar sta je liever niet in de rij voor de bar? Reserveer dan van tevoren een borrelarrangement. Onze medewerkers zetten dit graag voor je klaar in één van onze foyers.