Disgraced (Ayad Akhtar)

Saman Amini, Charlie Chan Dagelet, Rick Paul van Mulligen e.a.
Mary Dresselhuys zaal

De makers van de veelgeprezen voorstellingen A seat at the table en Saman Amini’s integratieplan brengen het Pulitzerprijs-winnende toneelstuk Disgraced van Ayad Akhtar naar Nederland! In deze moderne klassieker volgen we succesvol topadvocaat Amir Kapoor. Het leven lacht hem toe; hij is dol op zijn vrouw en een grote promotie is binnen handbereik. Dit alles verandert echter tijdens een feestelijk diner met bevriende collega’s, als het gesprek op onderwerpen als religie, afkomst, identiteit en de rol van geweld komt. Gaandeweg dringt het tot Amir door dat zijn mooie leven een grote façade is. Heeft hij zijn identiteit verloochend door een Westers ideaalbeeld van geluk na te jagen? Disgraced is een indringend toneelstuk dat de vraag oproept of we ons ooit los kunnen maken van onze afkomst en identiteit.

Speeldata en kaarten
Rolstoelplaats boeken? Neem contact op
Met meer dan 16 personen? Reserveer hier
 
Prijzen
Gouden rang € 37,50
1e rang € 32,50
2e rang € 27,50
3e rang € 19,50

Per boeking worden er €5,00 transactiekosten berekend. Het toesturen van e-tickets is gratis, voor postverzending hanteren wij een tarief van €4,20.

Publieksreacties
op basis van reacties
Dit vinden onze bezoekers van DeLaMar. Voorwaarden publieksreacties
Dit vinden onze bezoekers van deze voorstelling. Voorwaarden publieksreacties
    Cast

    Charlie Chan Dagelet, Rick Paul van Mulligen, Saman Amini, Selin Akkulak, June Yanez

    Creatives

    Concept en muziek: Saman Amini
    Tekst: Ayad Akhtar
    Bewerking: Saman Amini, Karim Ameur, Eric de Vroedt
    Regie: Saman Amini, Eric de Vroedt
    Decor en kostuums: Dieuweke van Reij
    Lichtontwerp: Stefan Dijkman
    Fotografie; Bas de Brouwer, nabewerking Tom de Jager
    Producent: Black Sheep Can Fly
    Deze productie kwam tot stand met toestemming van Auteursrechtenbureau TDI Agency Holland Ernst M. van den Berg.

    Kaarten kaarten
    Spieghel Foyer DeLaMar Theater3

    Borrel­arrangemen­ten

    Zowel voor als na de voorstellingen kun je in de mooie foyers van DeLaMar heerlijk borrelen. Heb je in de pauze of na de voorstelling zin in een hapje en drankje, maar sta je liever niet in de rij voor de bar? Reserveer dan van tevoren een borrelarrangement. Onze medewerkers zetten dit graag voor je klaar in één van onze foyers.

    Inschrijven nieuwsbrief

    Dankzij onze nieuwsbrief ben jij twee keer per maand als eerste op de hoogte van nieuwe voorstellingen, exclusieve video’s en mooie kortingsacties. Schrijf je snel in!
    Onze bezoekers beoordelen ons met een
    /5
    accepteer marketingcookies
    om de video te kunnen bekijken.