
Nederlands Balletgala 2023
Top van de Nederlandse dans in één programma
Voor de 25ste keer organiseren Alexandra Radius en Han Ebbelaar, het beroemdste balletechtpaar dat Nederland ooit heeft gekend, het Nederlands Balletgala van het door hen opgerichte Dansersfonds ’79. Ook dit jaar zullen alle grote Nederlandse dansgezelschappen hun opwachting maken tijdens deze bijzondere benefietvoorstelling ten gunste van jong én bewezen Nederlands danstalent. Hoogtepunten zijn onder andere Crystal Pites juichend ontvangen Ten Duets on a Theme of Rescue (Nederlands Dans Theater 2), een deel uit de recente hitproductie Carmen (Introdans) en twee adembenemende duetten uit David Dawsons The Four Seasons en William Forsythes Pas/Parts 2018 (beide Het Nationale Ballet). Ook zijn er bijdragen van Scapino Ballet Rotterdam, Conny Janssen Danst en de Junior Company van Het Nationale Ballet. Kortom: de ideale kans om (opnieuw) kennis te maken met de top van de Nederlandse dans!
Gesigneerd exemplaar van Levensdans
Speciaal vanwege deze jubileumeditie kun je aan je bestelling van eersterangstickets voor het balletgala een exclusief gesigneerd exemplaar van Levensdans toevoegen (voor €22,50 i.p.v. de reguliere boekprijs van €27,50). In dit recent verschenen boek van Astrid van Leeuwen blikken Alexandra Radius en Han Ebbelaar uitgebreid terug op hun leven, hun lange carrière en hun bijzondere liefde voor de dans en voor elkaar.
Speeldata en tickets
November 2023
v.a. € 40,00
Rolstoelplaats boeken? Neem contact op
Met meer dan 16 personen? Reserveer hier
1e rang met boek* | 1e rang | 2e rang | 3e rang |
---|---|---|---|
€107,50 | €85,00 | €60,00 | €40,00 |
* Inclusief een exclusief gesigneerd exemplaar van Levensdans . Er is een beperkt aantal boeken, op = op.
Per boeking worden er €5,00 transactiekosten berekend. Het toesturen van e-tickets is gratis, voor postverzending hanteren wij een tarief van €4,20. Voor deze voorstelling is het niet mogelijk om met de Podiumpas te boeken.
Producent |
---|
Zaal | Wim Sonneveld zaal |
---|





Fotografie: Bas Czerwinski, Jorge Fatauros, Marta Syrko, Michel Schnater, Rahi Rezvani

Borrelarrangementen
Zowel voor als na de voorstellingen kun je in de mooie foyers van DeLaMar heerlijk borrelen. Heb je in de pauze of na de voorstelling zin in een hapje en drankje, maar sta je liever niet in de rij voor de bar? Reserveer dan van tevoren een borrelarrangement. Onze medewerkers zetten dit graag voor je klaar in één van onze foyers.