Deze voorstelling stond van 27 & 28 mei in DeLaMar en is hier helaas niet meer te zien.
Bekijk onze andere voorstellingen
Stand-up comedian Daan van der Hoeven is lid van Comedy Club Haug, werkt achter de schermen bij De Avondshow met Arjen Lubach en won onder andere het Groninger Studenten Cabaret Festival. Zijn weergaloze improvisaties en interacties met het publiek maken hem een unieke stem in de cabaretwereld en zorgen ook op social media voor een grote schare fans. Daan heeft zijn leven dus goed op orde, voor zijn doen. Hij is niet meer zo depressief, komt ‘s ochtends zowaar zijn bed uit en schijnt zo nu en dan best gelukkig te zijn. Maar hoe doe je dat, gewoon een beetje gelukkig zijn als je jezelf steeds opnieuw moet uitvinden? Daar probeert hij achter te komen in Mensenmens. Een hilarische, herkenbare en persoonlijke show, waarin Daan maar weer eens bewijst dat hij één van de spannendste cabaretiers van het moment is!
Speeldata en tickets
Deze voorstelling is afgelopen
| 1e rang | 2e rang | 3e rang |
|---|---|---|
| €26,50 | €22,50 | €19,50 |
Per boeking wordt er €5,00 aan transactiekosten berekend. Bij boekingen van 1 ticket zijn de transactiekosten €3,50. Het toesturen van e-tickets is gratis, voor postverzending hanteren wij een tarief van €4,20.
Dit vinden onze bezoekers van deze voorstelling. Voorwaarden publieksreacties
LCH juni 2026
Hartstikke leuk
Benno juni 2026
Marian mei 2026
Ik vond t geweldig. Echt enorm gelachen. Ook ontroerd door t verhaal over de euthanasie van zijn vader.
Harold mei 2026
Tranen over mijn wangen …. Dus super !!!!!
Femke mei 2026
Ruud mei 2026
Een boeiende cabaretvoorstelling zonder ook maar enige verslapping. Hoog niveau.
collin mei 2026
Daan van der Hoeven was op dreef , goede voorstelling, en ontiegelijk gelachen !
Agathe mei 2026
Goed was begin en over zijn vader. Te langdradig over techno, teveel seks en minder interaktie met bezoekers zou beter zijn. Positief is zijn energie en grappen
Janine mei 2026
Rene mei 2026
Zowel voorprogramma als hoofdoptreden waren heel goed. Prima comedians.
Carola mei 2026
Het was de eerste keer dat ik hem zag 2 taboe onderwerpen die geweldig vertelt werd met veel humor, geweldig Toen het over de dood ging, gingen mensen weg Alles kwam weer op een bepaalde manier bij elkaar goed bedacht En het voorprogramma was ook leuk!
Frieda mei 2026
Ruud mei 2026
Top voorstelling gezien! Groot talent. We kwamen zonder verwachtingen maar de avond werd fantastisch!
Sylvana mei 2026
| Fotografie: | Ivo Maaskant |
|---|---|
| Producent: | Buro Stek |
| Zaal: | Mary Dresselhuys zaal |
|---|---|
| Duur: | 1 uur 35 min. zonder pauze |
| Mogelijke triggers: | Geen informatie hierover bij ons bekend |
| Toegankelijkheid: | Om ervoor te zorgen dat iedereen van een fijn theaterbezoek kan genieten, bieden wij extra voorzieningen voor mensen met een beperking. Lees meer |
Borrelarrangementen
Zowel voor als na de voorstellingen kun je in de mooie foyers van DeLaMar heerlijk borrelen. Heb je in de pauze zin in een hapje en drankje, maar sta je liever niet in de rij voor de bar? Reserveer dan van tevoren een borrelarrangement. Onze medewerkers zetten dit graag voor je klaar in één van onze foyers.