
Intieme scènes maken indruk
NRC
Deze voorstelling stond op 3 & 4 mei in DeLaMar en is hier helaas niet meer te zien.
Bekijk onze andere voorstellingen
Lex van Weren wordt in 1920 geboren, groeit op in Amsterdam en leert zichzelf hier trompet te spelen. Wanneer zijn hele gezin in de Tweede Wereldoorlog wordt opgepakt en op transport naar vernietigingskamp Auschwitz wordt gezet, is het de trompet die zijn leven redt. Als lid van het kamporkest weet Lex als enige van het gezin de verschrikkelijke tijd in het kamp te overleven. Na jaren van zwijgen over deze gebeurtenissen haalt schrijver Dick Walda hem in 1980 over om zijn verhaal te vertellen. Dit schokkende en emotionele relaas vormt het hart van de intieme, veelgeprezen voorstelling Trompettist in Auschwitz. Een indrukwekkend verhaal over je vastklampen aan het kleinste sprankje schoonheid in een verder compleet duistere wereld.
Trompettist in Auschwitz ging op 4 april 2022 in aanwezigheid van H.K.H. Prinses Margriet en Prof. Mr. Pieter van Vollenhoven in première. Ter gelegenheid van 80 jaar herdenking en bevrijding spelen Soy Kroon en Thomas Cammaert nog één keer deze bejubelde voorstelling.
Intieme scènes maken indruk
NRC
Schrijnende nachtmerrie die binnenkomt
Dagblad van het Noorden
Indrukwekkend theater
Theaterkrant
Een meesterlijke topprestatie
Theaterparadijs
Dit stuk werkt in al zijn ingetogen eenvoud
Musicalworld
Het spel is ijzersterk
Musicalsites
Speeldata en tickets
Deze voorstelling is afgelopen.
1e rang | 2e rang | 3e rang |
---|---|---|
€32,50 | €27,50 | €19,50 |
Per boeking wordt er €5,00 aan transactiekosten berekend. Bij boekingen van 1 ticket zijn de transactiekosten €3,50. Het toesturen van e-tickets is gratis, voor postverzending hanteren wij een tarief van €4,20.
Dit vinden onze bezoekers van deze voorstelling. Voorwaarden publieksreacties
Janina mei 2025
Indrukwekkend, zeker omdat wij er waren op 4 mei.
Elly mei 2025
Heel indrukwekkend, prachtig zoals Soy Kroon en Thomas Cammaert zich steeds in een ander personage konden verplaatsen, met heel veel invoelingsvermogen. Ik kon de emoties meevoelen. Kleine voorstellingen zijn voor mij de mooiste toneelervaring!
Christa mei 2025
Bob mei 2025
Voorstelling is nauwelijks gebaseerd op het boek.
Merel mei 2025
Prima. Had er meer van gehoopt. Ik hoopte dat ik meer geraakt zou worden
Brenda mei 2025
Christel mei 2025
goede vertolking door beide acteurs van alle verschillende rollen die gespeeld moeten worden met een juiste intensiteit.
Elma mei 2025
Fantastische voorstelling met 2 geweldige acteurs! De zaal was muisstil! Genoten van iedere minuut. Heel indrukwekkend!
Angelique mei 2025
Thomas en Soy speelde het zo goed! Zo knap hoe ze elkaar overnamen, hoe Soy veranderde in een vrouw door hele kleine dingen te veranderen maar wel geloofwaardig.
Willemien mei 2025
Indrukwekkend stuk en dito acteurs
Hannelore mei 2025
Magisch hoe twee mannen in wisselende rollen dit verhaal zo prachtig kunnen vertolken.
Anne mei 2025
Wat een indrukwekkende voorstelling, enorm knap gespeeld. Weet je echt te raken.
Kate mei 2025
Super fijn en mooi. Emotioneel. Het kwam zeker binnen. Gaan zeker weer naar soldaat in verzet ook in delamar.
Ruud mei 2025
Was een indrukwekkende voorstelling
Margot mei 2025
Geweldige 4 mei voorstelling: ingetogen, erg goed gespeeld, mooi verhaal.
Gabriella mei 2025
Erg indrukwekkend
evina mei 2025
Aangrijpend
P. mei 2025
Kippenvel van de emoties
Jaap mei 2025
Caroline mei 2025
erg indrukwekkend, ik heb het nog nooit zo stil gevonden in een heel theater
Henry mei 2025
Jan mei 2025
Geweldige acteurs en een heel indrukwekkend toneelstuk
Carin mei 2025
Nelly mei 2025
Indrukwekkende
Jacob Cornelis mei 2025
Renee mei 2025
Martine mei 2025
Indrukwekkend. Ontroerend. Zwaar onder de indruk van het verhaal door Soy en Thomas zo goed gespeelt.
Eva mei 2025
Wát een indrukwekkende voorstelling! Subliem spel van 2 fantastische acteurs, zo meeslepend. En fantastisch script en vormgeving van de voorstelling!
sofie mei 2025
Super mooi
Alain Leon mei 2025
Indringend, goed gespeeld, relevant, intens
Britt mei 2025
Rob mei 2025
Ongelofelijk indrukwekkend
Lotte mei 2025
Anouk mei 2025
Intens verhaal, ontzettend goed neergezet. Bijzonder knap hoe door minimalistisch decor en maximale vertelling twee acteurs het verhaal echt binnenkwam.
Ingrida mei 2025
Ans mei 2025
Met wisselende gevoelens
Gert mei 2025
Heel knap hoe dit indringende verhaal wordt uitgebeeld door 2 acteurs in wisselende rollen. En toch leidt dat niet tot verwarring. Je begrijpt constant waar en over wie het gaat.
Brenda mei 2025
Prachtig en ontroerend
Paul M. mei 2025
Indringend en overtuigend!
D. mei 2025
Indrukwekkend
Hennie mei 2025
Waanzinnig goed gedaan !!! CHAPEAU voor Thomas en Soy!!! Super goed bewegendspel , tekstvast ,fantastische persoonswisselingen en whauw timing !!!
E. mei 2025
Goed gespeeld
Antine mei 2025
Geweldige voorstelling maar niet gemakkelijk. Moeilijk onderwerp en echt diepgaand. Wel goed opletten wie wie is. Even wennen in het begin. Geweldige acteurs!!
Inge mei 2025
Indrukwekkend. Klein gespeeld met grote overdragings kracht
Maaike mei 2025
Een heel indrukwekkend ervaring. Echte aanrader!!
Karin mei 2025
Indrukwekkend
Camile mei 2025
Tamara mei 2025
Prachtig, ontroerend, geweldige regie, kippenvel.
Rene mei 2025
Super, intrigerend verhaal en zeer goed vertolkt.
Sonja mei 2025
Jan mei 2025
Zeer indrukwekkend vol van emotie iets waar je stil van word
Jens-Friso mei 2025
Het was een aangrijpend verhaal, en intens, maar het werd super goed gespeeld
Ellen mei 2025
Boek: | Dick Walda |
---|---|
Tekst: | Allard Blom |
Regie: | Eddy Habbema |
Producent: |
Zaal | Mary Dresselhuys zaal |
---|---|
Duur | 1 uur 15 min. zonder pauze |
Mogelijke triggers: | Niet bekend |







Fotografie: Annemieke van der Togt
Achter de schermen

Thomas Cammaert en Soy Kroon: “Ik doe voor mijn gevoel eindelijk iets terug”

Borrelarrangementen
Zowel voor als na de voorstellingen kun je in de mooie foyers van DeLaMar heerlijk borrelen. Heb je in de pauze of na de voorstelling zin in een hapje en drankje, maar sta je liever niet in de rij voor de bar? Reserveer dan van tevoren een borrelarrangement. Onze medewerkers zetten dit graag voor je klaar in één van onze foyers.